Nasze jachty oraz łódki | Port Zegrze 360

31
03/2015

SIGMA 600 CLUB

 

Dostępne w naszej czarterowni Sigmy 600 Club to jachty odkrytopokładowe, których konstrukcja zapewnia wygodną i bezpieczną żeglugę nawet sześciu osobom przy zachowaniu bardzo dobrych walorów nautycznych. Jacht ten został zaprojektowany w pracowni szkutniczej MaWaMed we współpracy z panem inż. Jerzym Pieśniewskim. Odpowiednio wyprofilowane, długie i szeroki siedziska łagodnie przechodzące w ścianki kokpitu oraz umieszczenie miecza całkowicie pod dnem kokpitu (nie ma szpary skrzyni mieczowej w kokpicie) zapewnia wygodną żeglugę całej załogi i eliminuje ewentualne urazy.

Umieszczony w kokpicie i specjalnie dostosowany stolik do talii grota spełnia także funkcję podręcznego schowka.

Duży przedni pokład zabezpieczony relingami zapewnia bezpieczną komunikację od strony dziobu oraz pozwala na swobodną pracę załogi w trakcie żeglugi. Kształt dna, ciężki miecz i balast wewnętrzny zapewniają doskonałe parametry stateczności, co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa żeglugi – jacht posiada kategorię żeglugową C.

 

Jachty Zegrze Południowe
Body: 

Jachty Zegrze Południowe

 

 
 

ŁÓDKI WIOSŁOWE

 

Łódki wiosłowe, które czekają na Was w naszym porcie to nowa konstrukcja, dostępna dopiero od sezonu 2015! Model 345 firmy POLPORT to wygodna i niezatapialna konstrukcja, która zapewni wygodne pływanie czterem osobom. W części dziobowej znajduje się szeroki pokład, wyłożony materacami, który zachęca do relaksu. Drewniana ławka jest przesuwana, co zapewnia wygodę niezależnie od wzrostu oraz liczby pasażerów. Na ławce sternika oraz na rufie także znajdują się wygodne materace. Dwa schowki pozwolą zapakować smakołyki na piknik na wodzie lub na brzegu, a powierzchnie antypoślizgowe zapewniają bezpieczeństwo podczas wypoczynku.

  

 

 

 

 

 

Łódka wiosłowa Zegrze
Body: 

Łódka wiosłowa Zegrze