Trening regatowy 14 maja 2017

06
05/2017

Ahoj!

Sezon ruszył, a wraz z nim także nasz program szkoleń regatowych i regat.

Na najbliższy trening regatowy zapraszamy 14 maja o godzinie 9:00 (warto być na miejscu trochę wcześniej). Będzie to pierwszy trening w tym roku, więc raczej skoncentrujemy się na przypomnienu sobie zasad i rozpływaniu przed nadchodzącymi regatami.

Serdecznie zapraszamy początkujących oraz zaawansowanych żeglarzy na nasze treningi oraz regaty. Naszym celem jest promocja rywalizacji na wodzie. Chcemy, aby sportowa forma żeglarstwa była dostępna dla wszystkich, bez względu na wiek czy poziom umiejętności żeglarskich. Z nami krok po kroku nauczycie się podstaw, które będziecie mogli dalej samodzielnie rozwijać startując w regatach. 

Standardowy program treningu rozpoczyna się od części teoretycznej – teoria żeglowania, przepisy żeglugi, analiza sytuacji na wodzie, omówienie tras regatowych. Po części teoretycznej schodzimy na wodę. Ćwiczymy manewry, zwroty i starty. Na zakończenie szkolenia odbywają się mini-regaty, w których sprawdzacie nowo nabyte umiejętności 

Warunkiem udziału w naszych treningach jest posiadanie podstawowych umiejętności prowadzenia jachtu. Entuzjazm i dobry humor mile widziane. 

Jeżeli chcielibyście brać udział w treningach lub regatach, ale nie macie z kim pływać, zachęcamy do zgłaszania się do nas. Chętnie pomożemy znaleźć Wam załogę.

Zgłoszenia na [email protected] lub telefonicznie +48726 629 831

Serdecznie pozdrawiam

Magda i Grzegorz