Organizacja imprez

17
03/2015

Organizacja imprez Jezioro Zegrzyńskie

Oferta dla firm

 

Oferta dla hoteli oraz organizujących imprezy

Dzień pod żaglami

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy i instytucje do zorganizowania dla swoich pracowników pełnego emocji i atrakcji dnia pod żaglami. Dzień spędzony na wodzie to wspaniała nagroda za doskonałe osiągnięcia w pracy, idealna propozycja programu motywacyjnego dla pracowników, jak również doskonały pomysł na niebanalny dzień integracyjny. Nasza wypożyczalnia posiada doświadczenie w organizacji tego typu przedsięwzięć. Oferujemy Państwu najwyższą jakość obsługi oraz nowe i estetyczne łódki żaglowe, a wszystko w atrakcyjnej cenie.

 

Rejs ze skipperem po Jeziorze Zegrzyńskim

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i doświadczenie do wspólnego odkrywania jeziora z nowej perspektywy. Przyjemność żeglowania opiera się na zespołowej i zgranej pracy całej załogi. Nic tak nie integruje i nie wzmacnia relacji jak dzień spędzony na pokładzie jachtu. To doskonała okazja, aby lepiej się poznać.

Dzięki opiece doświadczonego sternika każdy z uczestników odnajdzie swoje miejsce w załodze. Prace załogantów są dobierane według chęci i możliwości, tak aby każdy znalazł przyjemność z ich wykonywania. Jest to doskonała propozycja zarówno dla tych, którzy chcieliby zdobyć pierwsze żeglarskie szlify, jak i dla tych, którzy chcą po prostu przyjemnie i aktywnie spędzić dzień.

 

OFERTA

 • rejs po Jeziorze Zegrzyńskim z doświadczonym sternikiem
 • podstawowe przeszkolenie żeglarskie
 • środki ratunkowe dla wszystkich uczestników
 • asekuracja uczestników rejsu przez zespół brzegowy

 

 

Rywalizacja na wodzie - kooperacja w miejscu pracy

Regaty dla firm

Regaty z Zegrze360 to wspaniała okazja do zacieśnienia więzi między pracownikami, rozładowania negatywnych emocji w duchu rywalizacji fair play na wodzie. Każdej załodze zapewniamy opiekę doświadczonego skippera, który udzieli niezbędnych rad w trakcie trwania zawodów i będzie czuwał nad bezpieczeństwem załogi. Regaty poprzedzone są szkoleniem z przepisów regatowych przeprowadzonym przez doświadczonego instruktora oraz treningiem regatowym. Na zwycięzców czekają medale pamiątkowe, drobne upominki oraz przede wszystkim satysfakcja. Gwarantujemy emocje, doskonałą zabawę oraz sympatyczną atmosferę.

Po udanym dniu na wodzie istnieje możliwość zorganizowania pikniku na ternie portu.

Jeżeli Wasza grupa poszukuje adrenaliny, ta oferta skierowana jest właśnie do Was!

 

Aktywny wypoczynek na wodzie

Nasza oferta rejsów ze skipperem do niebanalna propozycja organizacji czasu wolnego dla grup szkoleniowych i gości hoteli położonych nad Jeziorem Zegrzyńskim.

 

Nasz usługi obejmują:

 • rejs ze skipperem po jeziorze

 • podstawowe przeszkolenie żeglarskie

 • organizacja zawodów regatowych /opcjonalnie/

 

Jesteśmy otwarci na na wszelkie propozycje wzbogacenia programu. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel.+48 726 629 831 lub pod adresem email: [email protected]

Zachęcamy wszystkie do firm eventowowe, organizatorów wyjazdów incentive oraz działy marketingu hoteli położonych nad Jeziorem Zegrzyńskim do kontaktu z nami w celu dopasowania indywidualnej oferty.

 

Po wcześniejszych ustaleniach istnieje możliwość dostarczenia jachtów do obiektu i transportu po zakończonej imprezie do portu macierzystego (nie dotyczy akwenu na zachód od mostu w Zegrzu).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZE JACHTY

Posiadamy najnowszą flotę nad Zalewem Zegrzyńskim.

Sigma 600 Club to jednostka odkrytopokładowa, przeznaczona do żeglugi turystycznej. To nowoczesna, polska konstrukcja, którą wyróżniają trzy cechy – bezpieczeństwo, wygoda oraz przyjemność z żeglugi. Maksymalna liczba załogi to 6 osób. Jachty posiadają pojemny schowek na rzeczy osobiste, pokłady antypoślizgowe oraz wygodny kokpit, w którym spędzicie większość rejsu.

 

ZASADY UCZESTNICTWA

Udział w rejsie może wziąć każdy – niezależnie od wieku, kondycji fizycznej oraz doświadczenia.

Co należy zabrać:

 • lekkie sportowe obuwie na miękkiej, jasnej podeszwie
 • wygodny, niekrępujący ruchów strój
 • w upalne dni: nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania, butelkę wody
 • w dni pochmurne: ciepłą odzież oraz płaszcz przeciwdeszczowy
 • przekąski, suchy prowiant, napoje

W trakcie żeglugi obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych

Osoby, które spożywały alkohol przed rejsem, zostają na lądzie.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo klientów, dlatego zastrzegamy sobie możliwość przesunięcia realizacji wydarzenia w przypadku wystąpienia niesprzyjających żegludze warunków pogodowych, takich jak burze lub wiatr o sile powyżej 5 stopni w skali Beauforta.