Treningi regatowe i regaty sezon 2016

04
05/2016

Regaty oraz treningi regatowe sezon 2016

Serdecznie zapraszamy początkujących oraz zaawansowanych żeglarzy na nasze treningi oraz regaty. Naszym celem jest promocja rywalizacji na wodzie. Chcemy, aby sportowa forma żeglarstwa była dostępna dla wszystkich, bez względu na wiek czy poziom umiejętności żeglarskich. Z nami krok po kroku nauczycie się podstaw, które będziecie mogli dalej samodzielnie rozwijać startując w regatach. 

Standardowy program treningu rozpoczyna się od części teoretycznej – teoria żeglowania, przepisy żeglugi, analiza sytuacji na wodzie, omówienie tras regatowych. Po części teoretycznej schodzimy na wodę. Ćwiczymy manewry, zwroty i starty. Na zakończenie szkolenia odbywają się mini-regaty, w których sprawdzacie nowo nabyte umiejętności 

Warunkiem udziału w naszych treningach jest posiadanie podstawowych umiejętności prowadzenia jachtu. Entuzjazm i dobry humor mile widziane. 

Jeżeli chcielibyście brać udział w treningach lub regatach, ale nie macie z kim pływać, zachęcamy do zgłaszania się do nas. Chętnie pomożemy znaleźć Wam załogę.

Treningi i regaty obywają się raz w miesiącu. O terminach informujemy drogą mailową, przez naszą stronę oraz na facebooku z tygodniowym wyprzedzeniem. 

Pytajcie, piszcie, dzwońcie - odpowiemy na wszystkie pytania i chętnie pomożemy! [email protected] +48 726 629 831