IMG_20190401_211708
Shadow
Zegrze360 to firma, która powstała z pasji i miłości do żeglarstwa, wiatru, wody oraz życia w zgodzie z naturą.

Chcemy Wam dać możliwość poznania świata żagli, rozwijania się i zbierania cennego doświadczenia. Zawsze pomożemy, podpowiemy i pokażemy – taka już nasza natura. Przygotowujemy dla Was wyjątkowe autorskie projekty, które pozwolą posmakować żeglarstwa od podszewki.

KRÓTKA HISTORIA MARTYNY I KAROLA

Połączenie pasji do żeglarstwa, która w rodzinie Karola przekazywana była od pokoleń, z podróżniczą pasją Martyny zaowocowało corocznymi rejsami we dwójkę oraz wyprawami w różne zakątki Polski Świata. Po kilkumiesięcznej podróży po Azji Południowo-Wschodniej, postanowiliśmy nieco zwolnić. Przeprowadziliśmy się na Mazury do domu nad jeziorem, by naładować akumulatory. Po powrocie do Warszawy powitaliśmy na świecie swoją ukochaną córkę.

Kolejnym krokiem było drugie, wymarzone dziecko – własna firma.

Zawodowo oboje związaliśmy się z branżą eventową.
Karol przez lata pracował jako skipper i instruktor żeglarstwa, zdobywając doświadczenie, by kilka lat temu awansować na stanowisko menedżerskie i z sukcesami realizować kolejne projekty. Uważa, że przy organizacji imprez ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia. Oprócz doskonałego przygotowania merytorycznego i wiedzy o żeglarstwie, Karola cechuje dbałość o szczegóły i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, co sprawia, że współpraca z nim daje wiele satysfakcji.
Martyna zdobywała doświadczenie menadżerskie organizując szalone wycieczki po Warszawie zabytkowymi samochodami, eventy firmowe oraz konferencje dla setek gości. Pracując nad projektem jest bardzo konkretna i zorganizowana, co pozwala wspólnie z klientem osiągnąć szybko zamierzony cel.
Razem tworzymy zgrany team, który z radością i pasją podejmuje się realizacji każdego, nawet najbardziej szalonego pomysłu!