IMG_20190401_211708
Shadow

Zegrze360 to firma, która powstała z pasji do sportów wodnych i chęci zapewnienia światowych standardów obsługi dla wymagających klientów. 

Już od 8 lat możecie korzystać z naszej nowoczesnej, stale modernizowanej floty łodzi żaglowych i motorowych.

Chcemy Wam dać możliwość poznania świata sportów wodnych, rozwijania się i zbierania cennego doświadczenia. Zawsze pomożemy, podpowiemy i pokażemy – taka już nasza natura.
Dzieląc się naszym kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, przygotowujemy dla Was wyjątkowe autorskie projekty, które pozwolą Wam w szybki i przystępny sposób rozwijać swoje hobby.
Dzięki nam to będzie sama przyjemność.

NASZA ZAŁOGA

KAROL  KOWALSKI

Połączenie pasji do sportów wodnych, która w rodzinie Karola przekazywana była od pokoleń, z chęcią odkrywania świata, zaowocowało wieloma rejsami oraz wyprawami w różne zakątki Polski i Świata. Po kilkumiesięcznej podróży po Azji Południowo-Wschodniej, zrodził się pomysł uniezależnienia i założenia własnej firmy.
Karol przez lata pracował jako sternik, instruktor żeglarstwa i motorowodniactwa, obejmował stanowiska menedżerskie i z sukcesami realizował kolejne projekty w dużych firmach z branży sportów wodnych, zdobywając doświadczenie potrzebne do założenia własnej firmy. Uważa, że przy organizacji imprez ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia. Oprócz doskonałego przygotowania merytorycznego i wiedzy, Karola cechuje dbałość o szczegóły i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, co sprawia, że współpraca z nim daje wiele satysfakcji.

W Zegrze360 zajmuje się organizacją eventów firmowych i grupowych szkoleń regatowych


ZBYSZEK ŁASICA

Kapitan jachtowy i motorowodny, instruktor żeglarstwa,  motorowodniactwa i pływania, operator SRC, ratownik WOPR, płetwonurek CMAS, pilot wycieczek, skoczek spadochronowy, absolwent warszawskiej AWF. Pierwsze szkolenie żeglarskie prowadził mając 17 lat, zaś pierwszy morski rejs 3 lata później. Spędził tysiące godzin na wodach Bałtyku, Atlantyku, morza Północnego, Śródziemnego i Adriatyku, przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń żeglarskich i motorowodnych, regularnie przewodniczy komisjom egzaminacyjnym na patenty i licencje.

Prywatnie pasjonat podróży z kilkumiesięczną wyprawą dookoła świata na koncie, fundator Fundacji Sportowiec.PRO oraz do niedawna wiceprezes Polskiego Związku Triathlonu.

W Zegrze360 zajmuje się organizacją szkoleń na patent motorowodny


ADAM STRELAU

Bosman z krwi i kości. Niech Was wiek nie zwiedzie. Były zawodnik regatowy, bosman od zawsze. Pomoże, pokaże i zrobi to z uśmiechem.


ANTONI MAC

Bosman nowego pokolenia. Wydaje łodzie motorowe jak nikt inny. Po odebraniu łodzi od Antka poczujecie się jakby była Wasza.

Razem tworzymy zgrany team, który z radością i pasją podejmuje się realizacji każdego, nawet najbardziej szalonego pomysłu!