Shadow
Slider

Zegrze 360 prowadzi kursy rozwijające Twoje umiejętności. Przygotowaliśmy autorskie programy oparte na wiedzy i doświadczeniu.

Chcesz poznać świat regat, a może przestać zastanawiać się co zrobić po wywrotce, zastanawiasz się czy poradzisz sobie z manewrowaniem motorówką w ciasnym porcie, a może chcesz sobie przypomnieć i utrwalić wiedzę po przerwie. Zapraszamy na nasze autorskie kursy, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

SZKOLENIE REGATOWE

CENNIK

Weekendowe Szkolenie Regatowe

Koszt – 350 zł od osoby

OPIS

W programie: Zajęcia teoretyczne i praktyczne. Teoria: taktyka regatowa “Od startu do mety”, wyjaśnienie podstawowych przepisów regatowych, procedura startu, dyskusja otwarta “Odpowiedzi na pytania uczestników”. Praktyka: trymowanie jachtu w zależności od warunków, nauka prawidłowego balastowania (nauka balastowania na trapezie), manewry: zwrot przez sztag, regatowa rufa, 360, stawanie w dryfie, nauka pływania z genakerem, sparing na profesjonalnie przygotowanej trasie regatowej.

SZKOLENIE NA ŻYCZENIE

CENNIK

Szkolenie Indywidualne
Podstawowe
WT-PT – 450 zł
SB-ND – 500 zł

Zaawansowane
WT-PT – 550 zł
SB-ND – 600 zł

OPIS

Nasze jachty żaglowe przygotowane są do szkolenia na różnym poziomie. U nas możesz przypomnieć sobie zarówno podstawy żeglowania, jak i nauczyć pływania w ślizgu z genakerem lub spinakerem i balastowania na trapezie. To wszystko u najlepszych instruktorów i trenerów. Nie czekaj – przejdź poziom wyżej!

SZKOLENIA MOTOROWODNE

CENNIK

Szkolenie Indywidualne
300 zł + koszt czarteru

OPIS

Masz już patent motorowodny, a czujesz się niepewnie za sterem i chcesz podnieść swoje umiejętności? Nie ma nic lepszego od treningu praktycznego. Wskocz na pokład naszego RiBa, trenuj pod okiem doświadczonego instruktora i zostań Pro!

TERMINY SZKOLEŃ

OPIS

KALENDARZ SZKOLEŃ ZIMA 2020/2021

5-6.12.2020 – BLOKARTY SZKOLENIE PODSTAWOWE
12-13.12.2020 – BLOKARTY SZKOLENIE PODSTAWOWE

6-7.02.2021 – BOJERY DZIEŃ OTWARTY
16.02.2021 – BOJERY SZKOLENIE GRUPOWE

KALENDARZ SZKOLEŃ WIOSNA/LATO/JESIEŃ

JUŻ NIEDŁUGO OGŁOSIMY KALENDARZ NA SEZON 2021