IMG_20190401_211708
Shadow

Zegrze 360 prowadzi kursy rozwijające Twoje umiejętności. Przygotowaliśmy autorskie programy oparte na wiedzy i doświadczeniu.

Chcesz poznać świat regat, a może przestać zastanawiać się co zrobić po wywrotce, zastanawiasz się czy poradzisz sobie z manewrowaniem motorówką w ciasnym porcie, a może chcesz sobie przypomnieć i utrwalić wiedzę po przerwie. Zapraszamy na nasze autorskie kursy, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

SZKOLENIE REGATOWE

CENNIK

Weekendowe
Szkolenie Regatowe

SB-ND – 10.00-17.00

Koszt – 390 zł od osoby

Indywidualne szkolenie
regatowe – info poniżej. 

OPIS

W programie: Zajęcia teoretyczne i praktyczne.
Teoria: taktyka regatowa „Od startu do mety”, wyjaśnienie podstawowych przepisów regatowych, procedura startu, dyskusja otwarta „Odpowiedzi na pytania uczestników”.
Praktyka: trymowanie jachtu w zależności od warunków, nauka prawidłowego balastowania (nauka balastowania na trapezie), manewry: zwrot przez sztag, regatowa rufa, 360, stawanie w dryfie, nauka pływania z genakerem, sparing na profesjonalnie przygotowanej trasie regatowej.

SZKOLENIE NA ŻYCZENIE

CENNIK

Szkolenie Indywidualne

Podstawowe 
PN-PT – Cały dzień – 550 zł
10.00-18.00*
Pół dnia – 500 zł
10.00.14.00/14.00-18.00

SB-ND – Cały dzień – 600 zł
10.00-18.00*
Pół dnia – 550 zł
10.00.14.00/14.00-18.00

Regatowe – 10.00-17.00*
PN-PT – 600 zł
SB-ND – 650 zł

*1h przerwy

OPIS

Nasze jachty żaglowe przygotowane są do szkolenia na różnym poziomie. U nas możesz przypomnieć sobie zarówno podstawy żeglowania, jak i nauczyć pływania w ślizgu z genakerem lub spinakerem i balastowania na trapezie. To wszystko u najlepszych instruktorów i trenerów. 

Załogi mogą liczyć do trzech kursantów.

Nie czekaj – przejdź poziom wyżej!

SZKOLENIA MOTOROWODNE
NA NASZEJ ŁODZI

CENNIK

Szkolenie Indywidualne*:
– na naszej łodzi RIB
700 zł – 3h
1200 zł – 6h
(2x3h zajęć, 1h przerwa) 

– na łodziach z naszej floty
400 zł + koszt czarteru 3h*

* możesz wybrać dowolną łódź z naszej oferty czarterowej

* możesz zabrać znajomych lub rodzinę (do 4 kursantów)

OPIS

Masz już patent motorowodny, a czujesz się niepewnie za sterem i chcesz podnieść swoje umiejętności? Nie ma nic lepszego od treningu praktycznego. Wskocz na pokład naszego RiBa, lub łodzi z naszej oferty czarterowej i trenuj pod okiem doświadczonego instruktora i zostań Pro!

A to wszystko bez stresu, bo nasi instruktorzy posiadają specjalne ubezpieczenie pokrywające ewentualne szkody powstałe podczas nauki manewrowania. (Chociaż jeszcze nam się to nie zdarzyło)

Program dopasowujemy do indywidualnych umiejętności i potrzeb kursantów oraz warunków pogodowych.

SZKOLENIA MOTOROWODNE
DLA ARMATORÓW

CENNIK

Szkolenie Indywidualne na Twojej łodzi

500 zł – 3h

OPIS

Kupiłeś własną łódź motorową, chcesz ją poznać i manewrować bez obaw o uszkodzenia, świetnie trafiłeś. Nauczymy Cię jak obchodzić się z Twoją łodzią i chętnie podpowiemy i doradzimy w różnych kwestiach związanych z posiadaniem własnej łodzi. A to wszystko bez stresu, bo nasi instruktorzy posiadają specjalne ubezpieczenie pokrywające ewentualne szkody powstałe podczas nauki manewrowania. (Chociaż jeszcze nam się to nie zdarzyło). Trenuj pod okiem doświadczonego instruktora i zostań Pro!

TERMINY SZKOLEŃ

OPIS

KALENDARZ SZKOLEŃ WIOSNA/LATO/JESIEŃ

TERMINY SZKOLEŃ NA SEZON 2022 JUŻ WKRÓTCE