Shadow
Slider
Prowadzimy szkolenia doskonalące umiejętności żeglarskie i motorowodne, zarówno grupowe jak i indywidualne.

Jeśli w gronie Twoich znajomych nie ma wodniaków, nie przejmuj się! Na naszych szkoleniach poznasz nowych znajomych, z którymi będziesz mógł dzielić pasję lub zyskasz niezależność i zarazisz pasją najbliższych.

SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

CENNIK

Szkolenie Indywidualne
280 zł + koszt czarteru

Szkolenie Regatowe Grupowe
SB-ND – 290 zł

OPIS

Nasze jachty żaglowe przygotowane są do szkolenia na różnym poziomie. U nas możesz przypomnieć sobie zarówno podstawy żeglowania, jak i nauczyć pływania w ślizgu z genakerem lub spinakerem i balastowania na trapezie. To wszystko u najlepszych instruktorów i trenerów. Nie czekaj – przejdź poziom wyżej!

SZKOLENIA MOTOROWODNE

CENNIK

Szkolenie Indywidualne
280 zł + koszt czarteru

OPIS

Masz już patent motorowodny, a czujesz się niepewnie za sterem i chcesz podnieść swoje umiejętności? Nie ma nic lepszego od treningu praktycznego. Wskocz na pokład naszego RiBa, trenuj pod okiem doświadczonego instruktora i zostań Pro!

TERMINY

OPIS

3/4.08.2019 – Szkolenie Regatowe –  290 zł od osoby
W programie: Zajęcia teoretyczne i praktyczne. Teoria: taktyka regatowa “Od startu do mety”, wyjaśnienie podstawowych przepisów regatowych, procedura startu, dyskusja otwarta “Odpowiedzi na pytania uczestników” Praktyka: trymowanie jachtu w zależności od warunków, nauka prawidłowego balastowania (nauka balastowania na trapezie), manewry: zwrot przez sztag, regatowa rufa, 360, stawanie w dryfie, nauka pływania z genakerem, sparing na profesjonalnie przygotowanej trasie regatowej