IMG_20190401_211708
Shadow

Szukasz super atrakcji dla swoich klientów, pracowników czy kontrahentów?
Zdaj się na nas!

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w organizacji imprez i własnej bazie sprzętowej przygotujemy ofertę szytą na miarę. Profesjonalnie, bezpiecznie, z pasją – tak tworzymy nasze programy.

Nasza firma to gwarancja profesjonalizmu, bezpieczeństwa i świetnej zabawy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzieląc się wiedzą i służąc pomocą w stworzeniu super oferty. Nasz team tworzą ludzie, dla których sporty wodne i eventy to nie tylko praca, ale styl życia. Szukasz super atrakcji dla swoich klientów, pracowników czy kontrahentów? Zdaj się na nas! Bazując na wieloletnim doświadczeniu w organizacji imprez i własnej bazie sprzętowej przygotujemy ofertę szytą na miarę. 
Nasza główna baza znajduje się nad Zalewem Zegrzyńskim, dysponujemy również jachtami na Zatoce Gdańskiej, w porcie Gdynia i Sopot oraz na jeziorze Bełdany na Mazurach. Część naszego sprzętu jest mobilna, dzięki czemu istnieje możliwość zorganizowania imprez na wodzie w wybranych lokalizacjach w całej Polsce.

RELAKSUJĄCE REJSY WIDOKOWE​

OPIS


Propozycja dla tych grup, które szukają możliwości wykorzystania bliskości natury, ale bez większego angażowania się w atrakcję. Wszystko pod okiem doświadczonych sterników, którzy bezpiecznie przewiozą uczestników po jeziorze, pokazując jego ciekawe miejsca i walory przyrodnicze. Szum fal, łopot żagli i lekkie kołysanie pozwolą się odprężyć. Dla tych, którzy nie lubią zwalniać tempa przygotujemy rejs na łodziach motorowych lub wodne safari na skuterach wodnych. Zadbamy również o bezpieczeństwo, rozdając wszystkim uczestnikom środki ratunkowe i instruując jak bezpiecznie zachowywać się nad wodą. Taki rejs to relaks, zabawa, integracja i obcowanie z naturą. Dysponujemy różnymi jednostkami, zarówno żaglowymi jak i motorowymi, które dobierzemy do wymagań klienta.

AMBITNE SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

OPIS


To szkolenie to o wiele więcej niż nudne gadanie – poznacie węzły, budowę jachtu czy żeglarskie prawa fizyki. Zajęcia prowadzone w luźnej atmosferze pozwolą każdemu w przystępny sposób poznać podstawową wiedzę żeglarską. Zdobytą wiedzę niemalże od razu wykorzystamy w praktyce. Pod okiem instruktora uczestnicy sprawdzą się w roli sternika, szot mena czy balastu. Kto spróbuje samodzielnie poprowadzić jacht z pewnością długo nie zapomni tego dnia. Dużo zabawy, integracji i przełamywania barier

EMOCJONUJĄCE REGATY INTEGRACYJNE​

OPIS


Rywalizacja zawsze budzi emocje, a w połączeniu z eleganckim sportem, jakim jest żeglarstwo, są to wyjątkowe emocje. Profesjonalne wprowadzenie z wiedzy niezbędnej do czerpania przyjemności z żeglowania, jachty, które napędzane wiatrem przemykają tuż obok siebie, ciasne manewry, rywalizacja od startu do mety, profesjonalna kadra, która na bieżąco tłumaczy sytuację na wodzie, dekoracja zwycięzców, zabezpieczenie ratowników WOPR – to wszystko sprawia, że dzień spędzony z nami na regatach zostanie w pamięci uczestników na długo jeszcze po zakończeniu spotkania.

ODPRĘŻAJĄCE PIKNIKI ŻEGLARSKO-MOTOROWODNE​

OPISWyjątkowe atrakcje na lądzie i wodzie, strefy chilloutu, strefa cateringowa, istne wodne wesołe miasteczko gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Stacje wiedzy, warsztaty rękodzieła, leżaki, zajęcia Zumby, żaglówki, motorówki, łodzie RIB, skutery wodne, FlyBoard, Wake, kajaki, SUP – to tylko część atrakcji, które możemy zaproponować. Wszystko profesjonalnie spięte w całość przez oprawę graficzną ikonferansjera, który zadba o gości. Dedykowany koordynator będzie nadzorował prawidłowy przebieg pikniku, a o bezpieczeństwo uczestników zadbają ratownicy WOPR oraz ratownicy medyczni i instruktorzy na poszczególnych atrakcjach. Udana zabawa nad wodą gwarantowana!

WYMAGAJĄCE GRY TERENOWE​

OPIS


Ten wyjątkowy program to połączenie atrakcji lądowych i wodnych. Uczestnicy podzieleni na drużyny poruszać będą się po terenie pieszo, różnymi pojazdami i łodziami, cały wyprawa podzielona będzie na etapy, na których każda drużyna rozwiązując kolejna zadania i zmagając się z przeszkodami zdobywać będzie kolejne podpowiedzi, które doprowadzą zespół do celu. Na koniec gry wszyscy spotkają się w jednym miejscu i dysponując zdobytymi artefaktami zmierzą się z zadaniem finałowym. My w tym czasie podliczymy punkty zdobyte na trasie i wyłonimy zwycięzców. Zadania zostały zaprojektowane tak, żeby każdy mógł się wykazać zarówno jako część zespołu jak i najmocniejsze ogniwo. Łamigłówki, zadania techniczne, przeszkody sprawnościowe, zadania gdzie każda ręka jest na wagę złota, a do tego mnóstwo frajdy i możliwość wskoczenia na pokład różnych jednostek pływających i nie tylko. To będzie prawdziwy team building. Możemy przygotować indywidualny scenariusz odpowiadający profilowi Twojej firmy, dla nas granicą jest tylko wyobraźnia.

INTERESUJĄCE SPOTKANIA Z POSTACIAMI ZE ŚWIATA SPORTÓW WODNYCH

OPIS

 


Imprezę firmową i każde inne spotkanie możemy uświetnić wizytą znanej persony. To wyjątkowa okazja by poznać ich drogę do sukcesu, wartości które nimi kierowały, zadać nurtujące pytanie czy zgarnąć autograf. Na koniec spotkania zrobimy Wam zdjęcie grupowe, które będzie firmową pamiątką na długie lata.

REJSY EKSKLUZYWNYM KATAMARANEM

OPIS

 

Rejs naszym katamaranem to wyjątkowe wydarzenie. Luksusowa jednostka wyposażona we wszystko czego potrzeba do relaksu. Skórzane kanapy, daszek przeciwsłoneczny, leżanki do opalania, przestronna kabina WC i wyposażona w lodówkę część kuchenna oraz drewniane i stalowe wykończenia sprawią, że każdy spędzi z nami wyjątkowy czas. Mini Karaiby zaledwie 30 km od Warszawy.