ŁODZIE PREMIUM W SEZONIE 2024

Nasze najlepsze łodzie premium czekają na Was. Czarter bez sternika oraz rejsy ze sternikiem. Imprezy i zachody słońca na pokładzie. Skontaktuj się i przeżyj z nami super przygodę.

Bayliner VR4E

Udostępniamy dla Was najnowsze łodzie marki Bayliner i Sea Ray. Dzięki stałej współpracy z dystrybutorem łodzi Bayliner – Wiszniewski Boat Centre kolejne modele będę sukcesywnie pojawiać się w ofercie czarterowej. W sezonie 2024 modele VR4E i VR6E oraz VR6OE. WAKE

Poniżej kilka słów o naszych łodziach

VR4E to 7 osobowa motorówka z silnikiem stacjonarnym o mocy 250KM. Wyposażona w skórzane tapicerki, radio z głośnikami w kokpicie i na dziobie, przyjemną piankową podłogę, oraz daszek bimini. Nasi klienci wrażenie z pływania prównują do radości płynącej z prowadzenia Mustanga.

Bayliner VR6E

VR6E to 9 osobowa motorówka z silnikiem stacjonarnym o mocy 250KM. Wyposażona w skórzane tapicerki, radio z głośnikami w kokpicie i na dziobie, przyjemne dywaniki na podłodze oraz daszek bimini. Z racji na biały kolor oprócz pływania w czarterze bardzo często wybierana jest przez narzeczonych na oświadczyny przy zachodzie słońca oraz młode pary jako limuzyna do ślubu.

Kafelek
Bayliner VR6OE WAKE

VR6OE WAKE to 10 osobowa motorówka z silnikiem zaburtowym o mocy 225KM. Wyposażona w Wieżę do holowania oraz elektroniczną manetkę z automatycznym systemem tow/wake zapewni cały dzień zabawy na wodzie bez chwili nudy. Skórzane tapicerki, wysokiej klasy system audio z głośnikami w kokpicie, na dziobie i na wieży oraz przyjemna piankowa podłoga i daszek bimini oraz wbudowany cooler do napojów i mini kabinka WC sprawi, że niczego Wam nie zabraknie na wodzie.

Sea Ray 210 SPX

Sea Ray 210 SPX to 10 osobowa motorówka z silnikiem stacjonarnym o mocy 250KM. Wyposażona w Wieżę do holowania  zapewni cały dzień zabawy na wodzie bez chwili nudy. Skórzane tapicerki, wysokiej klasy system audio z głośnikami w kokpicie i na dziobie oraz przyjemne dywaniki na podłodze i daszek bimini oraz przenośny cooler do napojów sprawi, że spędzicie super czas na wodzie. Przyjemność z prowadzenia tej łodzi jest czymś co na dłużej zostaje w głowie, sprawdzcie sami.